LOT nr 10

Szabla WKC dekor Na pamiątkę służby 1 Pułk Kawalerii Ciężkiej 1937

Szabla WKC dekor Na pamiątkę służby 1 Pułk Kawalerii Ciężkiej 1937 Szabla WKC dekor Na pamiątkę służby 1 Pułk Kawalerii Ciężkiej 1937 Szabla WKC dekor Na pamiątkę służby 1 Pułk Kawalerii Ciężkiej 1937 Szabla WKC dekor Na pamiątkę służby 1 Pułk Kawalerii Ciężkiej 1937 Szabla WKC dekor Na pamiątkę służby 1 Pułk Kawalerii Ciężkiej 1937 Szabla WKC dekor Na pamiątkę służby 1 Pułk Kawalerii Ciężkiej 1937 Szabla WKC dekor Na pamiątkę służby 1 Pułk Kawalerii Ciężkiej 1937 Szabla WKC dekor Na pamiątkę służby 1 Pułk Kawalerii Ciężkiej 1937 Szabla WKC dekor Na pamiątkę służby 1 Pułk Kawalerii Ciężkiej 1937 Szabla WKC dekor Na pamiątkę służby 1 Pułk Kawalerii Ciężkiej 1937 Szabla WKC dekor Na pamiątkę służby 1 Pułk Kawalerii Ciężkiej 1937 Szabla WKC dekor Na pamiątkę służby 1 Pułk Kawalerii Ciężkiej 1937 Szabla WKC dekor Na pamiątkę służby 1 Pułk Kawalerii Ciężkiej 1937 Szabla WKC dekor Na pamiątkę służby 1 Pułk Kawalerii Ciężkiej 1937

Dł. 104,1cm, dł. bez pochwy 101,9cm, szer. głowni u nasady 1,9cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, niklowana z pięknym obustronnym dekorem, sygnowana u nasady „WKC z logiem”. Pochwa oraz oprawa rękojeści również niklowane.

2373.00 zł zł

Cena wywoławcza

1400.00 zł zł

Klient 2100.00 04.09.2023 - 17:10:13
Klient 2050.00 04.09.2023 - 17:08:52
Klient 1400.00 24.08.2023 - 18:23:01