Dł. 104,1cm, dł. bez pochwy 101,9cm, szer. głowni u nasady 1,9cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, niklowana z pięknym obustronnym dekorem, sygnowana u nasady „WKC z logiem”. Pochwa oraz oprawa rękojeści również niklowane.
2373.00 zł zł
Cena wywoławcza
1400.00 zł zł
| Klient | 2100.00 | 04.09.2023 - 17:10:13 |
| Klient | 2050.00 | 04.09.2023 - 17:08:52 |
| Klient | 1400.00 | 24.08.2023 - 18:23:01 |