LOT nr 32

Kordzik Kriegsmarine Eickhorn Solingen

Kordzik Kriegsmarine Eickhorn Solingen Kordzik Kriegsmarine Eickhorn Solingen Kordzik Kriegsmarine Eickhorn Solingen Kordzik Kriegsmarine Eickhorn Solingen Kordzik Kriegsmarine Eickhorn Solingen Kordzik Kriegsmarine Eickhorn Solingen Kordzik Kriegsmarine Eickhorn Solingen Kordzik Kriegsmarine Eickhorn Solingen Kordzik Kriegsmarine Eickhorn Solingen Kordzik Kriegsmarine Eickhorn Solingen Kordzik Kriegsmarine Eickhorn Solingen Kordzik Kriegsmarine Eickhorn Solingen

Dł. 42,2cm, dł. bez pochwy 38,8cm. Ostrze niklowane, z pięknym obustronnym dekorem, sygnowane „Original Eickhorn Solingen”. Rękojeść i pochwa złocone. Komplet z temblakiem oraz rapciami, przeznaczony dla administracji i personelu naziemnego. https://www.youtube.com/watch?v=Py9XJQ1XZSU

6780.00 zł zł

Cena wywoławcza

6000.00 zł zł

Klient 6000.00 04.09.2023 - 16:40:22