Dł. 42,2cm, dł. bez pochwy 38,8cm. Ostrze niklowane, z pięknym obustronnym dekorem, sygnowane „Original Eickhorn Solingen”. Rękojeść i pochwa złocone. Komplet z temblakiem oraz rapciami, przeznaczony dla administracji i personelu naziemnego. https://www.youtube.com/watch?v=Py9XJQ1XZSU
6780.00 zł zł
Cena wywoławcza
6000.00 zł zł
| Klient | 6000.00 | 04.09.2023 - 16:40:22 |