LOT nr 71

Bagnet M71 paradny z dekorem

Bagnet M71 paradny z dekorem
Bagnet M71 paradny z dekorem Bagnet M71 paradny z dekorem Bagnet M71 paradny z dekorem Bagnet M71 paradny z dekorem Bagnet M71 paradny z dekorem Bagnet M71 paradny z dekorem Bagnet M71 paradny z dekorem

Dł. bez pochwy 59,2cm. Ostrze stalowe z pięknym dekorem, brak sygnatur producenta. Pochwa uszkodzona (górne okucie zsuwa się z pochwy).

418.10 zł zł

Cena wywoławcza

350.00 zł zł

Klient 370.00 04.09.2023 - 14:54:06
Klient 360.00 03.09.2023 - 21:32:48