Dł. bez pochwy 59,2cm. Ostrze stalowe z pięknym dekorem, brak sygnatur producenta. Pochwa uszkodzona (górne okucie zsuwa się z pochwy).
418.10 zł zł
Cena wywoławcza
350.00 zł zł
| Klient | 370.00 | 04.09.2023 - 14:54:06 |
| Klient | 360.00 | 03.09.2023 - 21:32:48 |