Rama 77x57cm. Płótno. Sygnowany przez autora, rama uszkodzona.
180.80 zł zł
Cena wywoławcza
150.00 zł zł
| Klient | 160.00 | 04.09.2023 - 15:54:17 |
| Klient | 150.00 | 04.09.2023 - 13:35:58 |