LOT nr 174

Dowborczycy na patrolu

Dowborczycy na patrolu
Dowborczycy na patrolu Dowborczycy na patrolu

Rama 77x57cm. Płótno. Sygnowany przez autora, rama uszkodzona.

180.80 zł zł

Cena wywoławcza

150.00 zł zł

Klient 160.00 04.09.2023 - 15:54:17
Klient 150.00 04.09.2023 - 13:35:58