LOT nr 20

II RP Maska wz.32 z Torbą Sanok 1934

II RP Maska wz.32 z Torbą Sanok 1934 II RP Maska wz.32 z Torbą Sanok 1934 II RP Maska wz.32 z Torbą Sanok 1934 II RP Maska wz.32 z Torbą Sanok 1934 II RP Maska wz.32 z Torbą Sanok 1934 II RP Maska wz.32 z Torbą Sanok 1934 II RP Maska wz.32 z Torbą Sanok 1934

Polska, II RP. Maska w komplecie z pochłaniaczem, rurą oraz torbą. Piękny stan zachowania całego zestawu. Duża ilość sygnatur. https://www.youtube.com/watch?v=-iTuI5TcBSU&t=37s

3390.00 zł zł

Cena wywoławcza

1400.00 zł zł

Klient 3000.00 05.09.2023 - 17:26:33
Klient 2950.00 05.09.2023 - 17:17:34
Klient 2900.00 05.09.2023 - 17:17:31
Klient 1750.00 05.09.2023 - 14:11:28
Klient 1450.00 24.08.2023 - 23:19:56
Klient 1400.00 24.08.2023 - 18:27:17