Polska, II RP. Maska w komplecie z pochłaniaczem, rurą oraz torbą. Piękny stan zachowania całego zestawu. Duża ilość sygnatur. https://www.youtube.com/watch?v=-iTuI5TcBSU&t=37s
3390.00 zł zł
Cena wywoławcza
1400.00 zł zł
| Klient | 3000.00 | 05.09.2023 - 17:26:33 |
| Klient | 2950.00 | 05.09.2023 - 17:17:34 |
| Klient | 2900.00 | 05.09.2023 - 17:17:31 |
| Klient | 1750.00 | 05.09.2023 - 14:11:28 |
| Klient | 1450.00 | 24.08.2023 - 23:19:56 |
| Klient | 1400.00 | 24.08.2023 - 18:27:17 |