Dł. bez pochwy 38,1cm. Bagnet zniemczony, ostrze sygnowane oraz numerowane, pochwa niemiecka. Na głowicy nabity wzór bagnetu. Jedna z okładek uszkodzona.
1582.00 zł zł
Cena wywoławcza
1200.00 zł zł
| Klient | 1400.00 | 04.09.2023 - 21:26:22 |
| Klient | 1350.00 | 05.09.2023 - 17:10:35 |
| Klient | 1250.00 | 05.09.2023 - 17:02:46 |