LOT nr 8

II RP Bagnet wz.22 Zbr.4

II RP Bagnet wz.22 Zbr.4
II RP Bagnet wz.22 Zbr.4 II RP Bagnet wz.22 Zbr.4 II RP Bagnet wz.22 Zbr.4 II RP Bagnet wz.22 Zbr.4

Dł. bez pochwy 38,1cm. Bagnet zniemczony, ostrze sygnowane oraz numerowane, pochwa niemiecka. Na głowicy nabity wzór bagnetu. Jedna z okładek uszkodzona.

1582.00 zł zł

Cena wywoławcza

1200.00 zł zł

Klient 1400.00 04.09.2023 - 21:26:22
Klient 1350.00 05.09.2023 - 17:10:35
Klient 1250.00 05.09.2023 - 17:02:46