28,8x14,3x2,7cm. Polska, II RP. Pudełko sygnowane „Orzeł W.P. Wet, W. Sotomski 1937r.”
226.00 zł zł
Cena wywoławcza
200.00 zł zł
| Klient | 200.00 | 05.09.2023 - 17:34:16 |