LOT nr 26

II RP Pojemnik na Olej W.P. Światowit 1936

II RP Pojemnik na Olej W.P. Światowit 1936 II RP Pojemnik na Olej W.P. Światowit 1936 II RP Pojemnik na Olej W.P. Światowit 1936 II RP Pojemnik na Olej W.P. Światowit 1936

Wys. 16cm. Polska, II RP. Pojemnik blaszany z mosiężnym korkiem. Sygnowany „Światowit 1936”. Widoczne naprawy, gwint sprawny.

429.40 zł zł

Cena wywoławcza

350.00 zł zł

Klient 380.00 05.09.2023 - 17:09:27
Klient 370.00 04.09.2023 - 20:39:03
Klient 350.00 26.08.2023 - 23:39:03