Polska, II RP. Manierka sygnowana „ F.W.A.B. 1937”, numerowana.
135.60 zł zł
Cena wywoławcza
100.00 zł zł
| Klient | 120.00 | 05.09.2023 - 18:49:14 |
| Klient | 110.00 | 05.09.2023 - 18:48:35 |