Bardzo dobry stan zachowania, czytelne sygnatury wytłoczone na zewnętrznej stronie kabury.
678.00 zł zł
Cena wywoławcza
600.00 zł zł
| Klient | 600.00 | 05.09.2023 - 18:33:14 |