LOT nr 123

Kabura niemiecka Walther P38 gxy 1944

Kabura niemiecka Walther P38 gxy 1944 Kabura niemiecka Walther P38 gxy 1944 Kabura niemiecka Walther P38 gxy 1944 Kabura niemiecka Walther P38 gxy 1944 Kabura niemiecka Walther P38 gxy 1944 Kabura niemiecka Walther P38 gxy 1944

Bardzo dobry stan zachowania, czytelne sygnatury wytłoczone na zewnętrznej stronie kabury.

678.00 zł zł

Cena wywoławcza

600.00 zł zł

Klient 600.00 05.09.2023 - 18:33:14