Dł. 95cm, dł. bez pochwy 91,7cm, szer. głowni u nasady 2,5cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, sygnowana. Oprawa zdobiona, wykonana najprawdopodobniej ze srebra, kapturek stalowy, niklowany.
1356.00 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 1200.00 | 06.05.2024 - 17:01:09 |
| Klient | 1150.00 | 06.05.2024 - 17:07:47 |