LOT nr 7

SZABLA CZESKA WZ.24

SZABLA CZESKA WZ.24
SZABLA CZESKA WZ.24 SZABLA CZESKA WZ.24 SZABLA CZESKA WZ.24 SZABLA CZESKA WZ.24 SZABLA CZESKA WZ.24 SZABLA CZESKA WZ.24 SZABLA CZESKA WZ.24 SZABLA CZESKA WZ.24 SZABLA CZESKA WZ.24 SZABLA CZESKA WZ.24 SZABLA CZESKA WZ.24 SZABLA CZESKA WZ.24 SZABLA CZESKA WZ.24

Dł. 95cm, dł. bez pochwy 91,7cm, szer. głowni u nasady 2,5cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, sygnowana. Oprawa zdobiona, wykonana najprawdopodobniej ze srebra, kapturek stalowy, niklowany.

1356.00 zł zł

Cena wywoławcza

1000.00 zł zł

Klient 1200.00 06.05.2024 - 17:01:09
Klient 1150.00 06.05.2024 - 17:07:47