LOT nr 13

PAŁASZ PRUSKI WZ.1889 C.E.

PAŁASZ PRUSKI WZ.1889 C.E.
PAŁASZ PRUSKI WZ.1889 C.E. PAŁASZ PRUSKI WZ.1889 C.E. PAŁASZ PRUSKI WZ.1889 C.E. PAŁASZ PRUSKI WZ.1889 C.E. PAŁASZ PRUSKI WZ.1889 C.E. PAŁASZ PRUSKI WZ.1889 C.E. PAŁASZ PRUSKI WZ.1889 C.E. PAŁASZ PRUSKI WZ.1889 C.E. PAŁASZ PRUSKI WZ.1889 C.E. PAŁASZ PRUSKI WZ.1889 C.E.

Dł. 97,7cm, dł. bez pochwy 94,9cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Ostrze stalowe sygnowane „C.E. (Carl Eickhorn) z logiem” . Oprawa rękojeści mosiężna.

Cena wywoławcza

1150.00 zł zł