28,8x14,3x2,7cm. Polska, II RP. Pudełko sygnowane „Orzeł W.P. Wet, W. Sotomski 1937r.”
146.90 zł zł
Cena wywoławcza
80.00 zł zł
| Klient | 130.00 | 06.05.2024 - 17:23:17 |
| Klient | 120.00 | 06.05.2024 - 17:07:17 |
| Klient | 85.00 | 26.04.2024 - 14:15:51 |