LOT nr 104

II RP PUDEŁKO WP WET W. SOTOMSKI 1937

II RP PUDEŁKO WP WET W. SOTOMSKI 1937 II RP PUDEŁKO WP WET W. SOTOMSKI 1937 II RP PUDEŁKO WP WET W. SOTOMSKI 1937 II RP PUDEŁKO WP WET W. SOTOMSKI 1937

28,8x14,3x2,7cm. Polska, II RP. Pudełko sygnowane „Orzeł W.P. Wet, W. Sotomski 1937r.”

146.90 zł zł

Cena wywoławcza

80.00 zł zł

Klient 130.00 06.05.2024 - 17:23:17
Klient 120.00 06.05.2024 - 17:07:17
Klient 85.00 26.04.2024 - 14:15:51