LOT nr 31

Bagnet paradny M71 W.K.&C.

Bagnet paradny M71 W.K.&C.
Bagnet paradny M71 W.K.&C. Bagnet paradny M71 W.K.&C. Bagnet paradny M71 W.K.&C. Bagnet paradny M71 W.K.&C. Bagnet paradny M71 W.K.&C.

Dł. 43,4cm, dł. bez pochwy 38cm. Ostrze bagnetu sygnowane.

440.70 zł zł

Cena wywoławcza

100.00 zł zł

Klient 390.00 06.05.2024 - 15:11:08
Klient 380.00 06.05.2024 - 17:40:19
Klient 360.00 06.05.2024 - 17:31:41
Klient 300.00 05.05.2024 - 11:16:10
Klient 290.00 01.05.2024 - 21:43:43