LOT nr 89

II RP Lornetka H.Kolberg Warszawa

II RP Lornetka H.Kolberg  Warszawa II RP Lornetka H.Kolberg  Warszawa II RP Lornetka H.Kolberg  Warszawa II RP Lornetka H.Kolberg  Warszawa II RP Lornetka H.Kolberg  Warszawa II RP Lornetka H.Kolberg  Warszawa II RP Lornetka H.Kolberg  Warszawa II RP Lornetka H.Kolberg  Warszawa

Polska, II RP. Lornetka sygnowana „H.Kolberg i Ska., Warszawa”, optyka czysta, widoczna podziałka. Skórzna oprawa lornetki oraz pasek wtórne.

1017.00 zł zł

Cena wywoławcza

700.00 zł zł

Klient 900.00 06.05.2024 - 19:02:30
Klient 875.00 06.05.2024 - 19:02:27
Klient 825.00 06.05.2024 - 19:01:52