Polska, II RP. Lornetka sygnowana „H.Kolberg i Ska., Warszawa”, optyka czysta, widoczna podziałka. Skórzna oprawa lornetki oraz pasek wtórne.
1017.00 zł zł
Cena wywoławcza
700.00 zł zł
| Klient | 900.00 | 06.05.2024 - 19:02:30 |
| Klient | 875.00 | 06.05.2024 - 19:02:27 |
| Klient | 825.00 | 06.05.2024 - 19:01:52 |