Polska, II RP. Na denku łuski widoczne sygnatury, słabo widoczne oznaczenia tuszowe z boku, klimatyczna patyna. Przedmiot nie zawiera materiałów niebezpiecznych, jest pustą skorupą posiadającą charakter wyłącznie kolekcjonerski.
169.50 zł zł
Cena wywoławcza
100.00 zł zł
| Klient | 150.00 | 20.11.2023 - 20:23:52 |
| Klient | 150.00 | 20.11.2023 - 20:25:44 |
| Klient | 110.00 | 20.11.2023 - 18:20:33 |
| Klient | 100.00 | 18.11.2023 - 19:03:16 |