LOT nr 164

II RP Łuska armata Schneider 75mm wz.97 Z.A. „Pocisk” S.A. Skorupa Dekoracyjna

II RP Łuska armata Schneider 75mm wz.97 Z.A. „Pocisk” S.A. Skorupa Dekoracyjna II RP Łuska armata Schneider 75mm wz.97 Z.A. „Pocisk” S.A. Skorupa Dekoracyjna II RP Łuska armata Schneider 75mm wz.97 Z.A. „Pocisk” S.A. Skorupa Dekoracyjna II RP Łuska armata Schneider 75mm wz.97 Z.A. „Pocisk” S.A. Skorupa Dekoracyjna

Polska, II RP. Na denku łuski widoczne sygnatury, słabo widoczne oznaczenia tuszowe z boku, klimatyczna patyna. Przedmiot nie zawiera materiałów niebezpiecznych, jest pustą skorupą posiadającą charakter wyłącznie kolekcjonerski.

169.50 zł zł

Cena wywoławcza

100.00 zł zł

Klient 150.00 20.11.2023 - 20:23:52
Klient 150.00 20.11.2023 - 20:25:44
Klient 110.00 20.11.2023 - 18:20:33
Klient 100.00 18.11.2023 - 19:03:16