LOT nr 154

II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT

II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT II RP Skrzynka z trzema granatami Stockes-Brandt 81mm wz.31 UNIKAT

Polska, II RP. Skrzynia z zachowaną wewnątrz oryginalną farbą khaki, stemple tuszowe. Skorupy granatów w bardzo dobrym stanie zachowania z pięknymi sygnaturami W.A.T. ( Warsztaty Amunicyjne Toruń) , ST ( Starachowice) . W skrzyni znajdują się również 3 szt. skorup zapalników R.Y.G. wz.18 oraz tuba na dodatkowe ładunki. Całość przedmiotów wchodzących w skład zestawu to puste skorupy posiadające jedynie wartość kolekcjonerską. Cena: 2000

Cena sprzedaży (8 oferta/ ofert)

5989.00 zł zł

Cena wywoławcza

2000.00 zł zł

Klient 5300.00 20.11.2023 - 15:24:57
Klient 5200.00 20.11.2023 - 20:09:23
Klient 5000.00 20.11.2023 - 20:09:21
Klient 4200.00 20.11.2023 - 09:10:20
Klient 3550.00 10.11.2023 - 13:54:49
Klient 3350.00 09.11.2023 - 21:53:01
Klient 3000.00 08.11.2023 - 09:37:11
Klient 2050.00 06.11.2023 - 21:01:59