Polska, II RP. Skrzynia z zachowaną wewnątrz oryginalną farbą khaki, stemple tuszowe. Skorupy granatów w bardzo dobrym stanie zachowania z pięknymi sygnaturami W.A.T. ( Warsztaty Amunicyjne Toruń) , ST ( Starachowice) . W skrzyni znajdują się również 3 szt. skorup zapalników R.Y.G. wz.18 oraz tuba na dodatkowe ładunki. Całość przedmiotów wchodzących w skład zestawu to puste skorupy posiadające jedynie wartość kolekcjonerską. Cena: 2000
Cena sprzedaży (8 oferta/ ofert)
5989.00 zł zł
Cena wywoławcza
2000.00 zł zł
| Klient | 5300.00 | 20.11.2023 - 15:24:57 |
| Klient | 5200.00 | 20.11.2023 - 20:09:23 |
| Klient | 5000.00 | 20.11.2023 - 20:09:21 |
| Klient | 4200.00 | 20.11.2023 - 09:10:20 |
| Klient | 3550.00 | 10.11.2023 - 13:54:49 |
| Klient | 3350.00 | 09.11.2023 - 21:53:01 |
| Klient | 3000.00 | 08.11.2023 - 09:37:11 |
| Klient | 2050.00 | 06.11.2023 - 21:01:59 |