LOT nr 128

Sygnet Niemiecki Krieg 1914 1915

Sygnet Niemiecki Krieg 1914 1915 Sygnet Niemiecki Krieg 1914 1915 Sygnet Niemiecki Krieg 1914 1915 Sygnet Niemiecki Krieg 1914 1915

Sygnet Niemiecki Krieg 1914 1915, puncowany.

Cena wywoławcza

100.00 zł zł