Dł. 91,7cm, dł. bez pochwy 87,5cm, szer. głowni u nasady 3,1cm, gr. głowni u nasady 0,7cm. Głownia stalowa, sygnowana „Weyersberg&Co Solingen”. Rękojeść obciągnięta jaszczurem z mosiężnym z zerwanym oplotem. Oprawa zdobiona, na kapturku inicjały.
Cena wywoławcza
2000.00 zł zł