LOT nr 150

II RP Manierka w.37 F.W.A.B. 1939

II RP Manierka w.37 F.W.A.B. 1939 II RP Manierka w.37 F.W.A.B. 1939 II RP Manierka w.37 F.W.A.B. 1939 II RP Manierka w.37 F.W.A.B. 1939

Polska, II RP. Manierka sygnowana, numerowana. Łańcuszek przerwany.

124.30 zł zł

Cena wywoławcza

100.00 zł zł

Klient 110.00 18.11.2023 - 18:12:36
Klient 100.00 09.11.2023 - 10:11:23