LOT nr 142

II RP Pas salonowy wz.28

II RP Pas salonowy wz.28
II RP Pas salonowy wz.28 II RP Pas salonowy wz.28 II RP Pas salonowy wz.28 II RP Pas salonowy wz.28 II RP Pas salonowy wz.28 II RP Pas salonowy wz.28

Dł. 82,5cm (z klamrą). Polska II RP. Klamra bez sygnatur, pas z niewielkimi przetarciami materiału.

2429.50 zł zł

Cena wywoławcza

1000.00 zł zł

Klient 2150.00 20.11.2023 - 19:52:19
Klient 2100.00 20.11.2023 - 17:46:16
Klient 1900.00 20.11.2023 - 18:22:54
Klient 1450.00 16.11.2023 - 21:30:37
Klient 1100.00 11.11.2023 - 17:16:09