Dł. 82,5cm (z klamrą). Polska II RP. Klamra bez sygnatur, pas z niewielkimi przetarciami materiału.
2429.50 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 2150.00 | 20.11.2023 - 19:52:19 |
| Klient | 2100.00 | 20.11.2023 - 17:46:16 |
| Klient | 1900.00 | 20.11.2023 - 18:22:54 |
| Klient | 1450.00 | 16.11.2023 - 21:30:37 |
| Klient | 1100.00 | 11.11.2023 - 17:16:09 |