LOT nr 158

II RP Zapalnik wz.99 15 Starachowice Skorupa Dekoracyjna

II RP Zapalnik wz.99 15 Starachowice Skorupa Dekoracyjna II RP Zapalnik wz.99 15 Starachowice Skorupa Dekoracyjna II RP Zapalnik wz.99 15 Starachowice Skorupa Dekoracyjna II RP Zapalnik wz.99 15 Starachowice Skorupa Dekoracyjna II RP Zapalnik wz.99 15 Starachowice Skorupa Dekoracyjna II RP Zapalnik wz.99 15 Starachowice Skorupa Dekoracyjna

Polska, II RP. Bardzo dobry stan zachowania, oryginalny lakier, sygnatury. Przedmiot nie zawiera materiałów niebezpiecznych, jest pustą skorupą posiadającą charakter wyłącznie kolekcjonerski. Cena: 50

542.40 zł zł

Cena wywoławcza

50.00 zł zł

Klient 480.00 20.11.2023 - 15:26:46
Klient 470.00 20.11.2023 - 15:28:54
Klient 200.00 07.11.2023 - 18:45:32
Klient 100.00 07.11.2023 - 18:17:10
Klient 65.00 06.11.2023 - 19:18:00