Polska, II RP. Bardzo dobry stan zachowania, oryginalny lakier, sygnatury. Przedmiot nie zawiera materiałów niebezpiecznych, jest pustą skorupą posiadającą charakter wyłącznie kolekcjonerski. Cena: 50
542.40 zł zł
Cena wywoławcza
50.00 zł zł
| Klient | 480.00 | 20.11.2023 - 15:26:46 |
| Klient | 470.00 | 20.11.2023 - 15:28:54 |
| Klient | 200.00 | 07.11.2023 - 18:45:32 |
| Klient | 100.00 | 07.11.2023 - 18:17:10 |
| Klient | 65.00 | 06.11.2023 - 19:18:00 |