Szabla wz.1922 - puzzle. Głownia zachowana w ładnym stanie, widoczne sygnatury i odbiory. Oprawa rękojeści mosiężna w oryginalnej patynie.
840.00 zł zł
Cena wywoławcza
400.00 zł zł
| Klient | 700.00 | 17.03.2025 - 18:01:26 |
| Klient | 675.00 | 17.03.2025 - 17:39:49 |
| Klient | 500.00 | 17.03.2025 - 17:45:32 |
| Klient | 460.00 | 17.03.2025 - 17:40:50 |
| Klient | 400.00 | 06.03.2025 - 17:55:11 |