LOT nr 102

II RP Manierka wz.37 F.W.A.B. 1938

II RP Manierka wz.37 F.W.A.B. 1938 II RP Manierka wz.37 F.W.A.B. 1938 II RP Manierka wz.37 F.W.A.B. 1938 II RP Manierka wz.37 F.W.A.B. 1938 II RP Manierka wz.37 F.W.A.B. 1938 II RP Manierka wz.37 F.W.A.B. 1938

Polska, II RP. Manierka sygnowana, numerowana. Zakrętka się nie odkręca.

168.00 zł zł

Cena wywoławcza

50.00 zł zł

Klient 140.00 17.03.2025 - 19:34:52
Klient 130.00 17.03.2025 - 13:52:10
Klient 120.00 11.03.2025 - 09:08:45