LOT nr 181

II RP Odznaka 8 Pułk Ułanów Księcia Jana Poniatowskiego

II RP Odznaka 8 Pułk Ułanów Księcia Jana Poniatowskiego II RP Odznaka 8 Pułk Ułanów Księcia Jana Poniatowskiego II RP Odznaka 8 Pułk Ułanów Księcia Jana Poniatowskiego II RP Odznaka 8 Pułk Ułanów Księcia Jana Poniatowskiego II RP Odznaka 8 Pułk Ułanów Księcia Jana Poniatowskiego II RP Odznaka 8 Pułk Ułanów Księcia Jana Poniatowskiego

40x40mm. Polska, II RP. Tombak srebrzony, odznaka dwuczęściowa, mocowanie na słupek z nakrętką. Nakrętka sygnowana Fr. Malina Kraków Sukiennice 28. Słupek wygięty, nakrętka nie odkręca się. Przetarcia srebrzenia, wygięte lewe dolne ramię odznaki.

1110.00 zł zł

Cena wywoławcza

900.00 zł zł

Klient 925.00 15.03.2025 - 11:48:29
Klient 900.00 09.03.2025 - 11:17:24