40x40mm. Polska, II RP. Tombak srebrzony, odznaka dwuczęściowa, mocowanie na słupek z nakrętką. Nakrętka sygnowana Fr. Malina Kraków Sukiennice 28. Słupek wygięty, nakrętka nie odkręca się. Przetarcia srebrzenia, wygięte lewe dolne ramię odznaki.
1110.00 zł zł
Cena wywoławcza
900.00 zł zł
| Klient | 925.00 | 15.03.2025 - 11:48:29 |
| Klient | 900.00 | 09.03.2025 - 11:17:24 |