40x40mm. Polska, II RP. Tombak, jednoczęściowa. Wersja żołnierska z okresu międzywojennego mocowana na słupek z nakrętką, nakrętka sygnowana: W. Gontarczyk Warszawa Miodowa 19, nakrętka nie odkręca się.
2340.00 zł zł
Cena wywoławcza
700.00 zł zł
| Klient | 1950.00 | 11.03.2025 - 12:12:35 |
| Klient | 1900.00 | 17.03.2025 - 20:57:01 |
| Klient | 1800.00 | 17.03.2025 - 20:56:46 |
| Klient | 900.00 | 15.03.2025 - 11:49:40 |