LOT nr 183

II RP Odznaka 21 Pułk Ułanów, żołnierska

II RP Odznaka 21 Pułk Ułanów, żołnierska II RP Odznaka 21 Pułk Ułanów, żołnierska II RP Odznaka 21 Pułk Ułanów, żołnierska II RP Odznaka 21 Pułk Ułanów, żołnierska II RP Odznaka 21 Pułk Ułanów, żołnierska II RP Odznaka 21 Pułk Ułanów, żołnierska

40x40mm. Polska, II RP. Tombak, jednoczęściowa. Wersja żołnierska z okresu międzywojennego mocowana na słupek z nakrętką, nakrętka sygnowana: W. Gontarczyk Warszawa Miodowa 19, nakrętka nie odkręca się.

2340.00 zł zł

Cena wywoławcza

700.00 zł zł

Klient 1950.00 11.03.2025 - 12:12:35
Klient 1900.00 17.03.2025 - 20:57:01
Klient 1800.00 17.03.2025 - 20:56:46
Klient 900.00 15.03.2025 - 11:49:40