41x41mm. Polska, II RP. Emalia, tombak złocony. Odznaka dwuczęściowa, numerowana- 1289 oraz sygnowana producentem: A. Nagalski Warszawa. Mocowana na słupek z nakrętką- sygnowana: I Kraj. Fabr. Medali A. Nagalski Warszawa Bielańska 16. Stan bardzo dobry.
840.00 zł zł
Cena wywoławcza
400.00 zł zł
| Klient | 700.00 | 17.03.2025 - 21:05:24 |
| Klient | 675.00 | 17.03.2025 - 21:05:10 |
| Klient | 550.00 | 17.03.2025 - 21:04:33 |
| Klient | 440.00 | 17.03.2025 - 21:03:38 |
| Klient | 420.00 | 11.03.2025 - 09:24:45 |
| Klient | 410.00 | 10.03.2025 - 22:37:57 |