LOT nr 193

II RP Odznaka Szkoły Podchorążych Rezerwy Piechoty

II RP Odznaka Szkoły Podchorążych Rezerwy Piechoty II RP Odznaka Szkoły Podchorążych Rezerwy Piechoty II RP Odznaka Szkoły Podchorążych Rezerwy Piechoty II RP Odznaka Szkoły Podchorążych Rezerwy Piechoty II RP Odznaka Szkoły Podchorążych Rezerwy Piechoty

41x41mm. Polska, II RP. Emalia, tombak złocony. Odznaka dwuczęściowa, numerowana- 1289 oraz sygnowana producentem: A. Nagalski Warszawa. Mocowana na słupek z nakrętką- sygnowana: I Kraj. Fabr. Medali A. Nagalski Warszawa Bielańska 16. Stan bardzo dobry.

840.00 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 700.00 17.03.2025 - 21:05:24
Klient 675.00 17.03.2025 - 21:05:10
Klient 550.00 17.03.2025 - 21:04:33
Klient 440.00 17.03.2025 - 21:03:38
Klient 420.00 11.03.2025 - 09:24:45
Klient 410.00 10.03.2025 - 22:37:57