Wys. 32 mm. Polska, II RP. Mosiądz srebrzony, emalia. Odznaka sygnowana: P.U.W.F i P.W 256-74 33 ALFRED DYTBERWER ŁÓDŹ. Mocowana na słupek i nakrętkę- niesygnowana.
276.00 zł zł
Cena wywoławcza
50.00 zł zł
| Klient | 230.00 | 17.03.2025 - 21:10:06 |
| Klient | 220.00 | 17.03.2025 - 19:00:37 |
| Klient | 160.00 | 17.03.2025 - 19:17:47 |
| Klient | 85.00 | 17.03.2025 - 09:17:23 |
| Klient | 65.00 | 17.03.2025 - 07:31:31 |
| Klient | 60.00 | 16.03.2025 - 19:35:19 |