LOT nr 198

II RP Państwowa Odznaka Sportowa POS Alfred Dytberwer Łódź

II RP Państwowa Odznaka Sportowa POS Alfred Dytberwer Łódź II RP Państwowa Odznaka Sportowa POS Alfred Dytberwer Łódź II RP Państwowa Odznaka Sportowa POS Alfred Dytberwer Łódź II RP Państwowa Odznaka Sportowa POS Alfred Dytberwer Łódź

Wys. 32 mm. Polska, II RP. Mosiądz srebrzony, emalia. Odznaka sygnowana: P.U.W.F i P.W 256-74 33 ALFRED DYTBERWER ŁÓDŹ. Mocowana na słupek i nakrętkę- niesygnowana.

276.00 zł zł

Cena wywoławcza

50.00 zł zł

Klient 230.00 17.03.2025 - 21:10:06
Klient 220.00 17.03.2025 - 19:00:37
Klient 160.00 17.03.2025 - 19:17:47
Klient 85.00 17.03.2025 - 09:17:23
Klient 65.00 17.03.2025 - 07:31:31
Klient 60.00 16.03.2025 - 19:35:19