LOT nr 255

Koszula mundurowa Kriegsmarine

Koszula mundurowa Kriegsmarine Koszula mundurowa Kriegsmarine Koszula mundurowa Kriegsmarine Koszula mundurowa Kriegsmarine Koszula mundurowa Kriegsmarine Koszula mundurowa Kriegsmarine Koszula mundurowa Kriegsmarine

Oryginalna koszula mundurowa kriegsmarine – Hemd. Letnia wersja datowana na 1937 rok. Oryginalny orzeł na piersi oraz szewron na rękawie. Sygnowana pieczątką od środka. Dobry stan ze śladami używania. Naprawione rozcięcie na środku (widoczne na zdjęciu).

960.00 zł zł

Cena wywoławcza

800.00 zł zł

Klient 800.00 17.03.2025 - 21:50:48