LOT nr 16

Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1955 zgodny

Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1955 zgodny Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1955 zgodny Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1955 zgodny Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1955 zgodny Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1955 zgodny Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1955 zgodny Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1955 zgodny Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1955 zgodny

Dł. 28,9cm, dł. bez pochwy 27,1cm. Nóż sygnowany na ostrzu, produkcja z 1955 roku. Magazynowy stan zachowania, oryginalny smar.

Cena sprzedaży (8 oferta/ ofert)

750.00 zł zł

Cena wywoławcza

150.00 zł zł

Klient 625.00 17.03.2025 - 18:01:47
Klient 600.00 07.03.2025 - 14:53:05
Klient 600.00 12.03.2025 - 15:19:37
Klient 550.00 08.03.2025 - 18:41:53
Klient 500.00 06.03.2025 - 21:01:38
Klient 400.00 07.03.2025 - 13:12:26
Klient 160.00 05.03.2025 - 20:56:35
Klient 150.00 05.03.2025 - 19:53:34