Dł. 28,9cm, dł. bez pochwy 27,1cm. Nóż sygnowany na ostrzu, produkcja z 1955 roku. Magazynowy stan zachowania, oryginalny smar.
Cena sprzedaży (8 oferta/ ofert)
750.00 zł zł
Cena wywoławcza
150.00 zł zł
| Klient | 625.00 | 17.03.2025 - 18:01:47 |
| Klient | 600.00 | 07.03.2025 - 14:53:05 |
| Klient | 600.00 | 12.03.2025 - 15:19:37 |
| Klient | 550.00 | 08.03.2025 - 18:41:53 |
| Klient | 500.00 | 06.03.2025 - 21:01:38 |
| Klient | 400.00 | 07.03.2025 - 13:12:26 |
| Klient | 160.00 | 05.03.2025 - 20:56:35 |
| Klient | 150.00 | 05.03.2025 - 19:53:34 |