LOT nr 14

II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru

II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru

Dł. 38,2cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „”Perkun”, W.P. orzeł”. Bagnet numerowany na ostrzu, zatrzask oraz dławik pochwy sprawne.

1977.50 zł zł

Cena wywoławcza

1000.00 zł zł

Klient 1750.00 16.06.2024 - 23:56:28
Klient 1700.00 17.06.2024 - 17:20:36
Klient 1300.00 14.06.2024 - 07:20:00
Klient 1150.00 14.06.2024 - 00:54:05
Klient 1100.00 11.06.2024 - 10:45:38
Klient 1050.00 10.06.2024 - 19:34:04