Dł. 38,2cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „”Perkun”, W.P. orzeł”. Bagnet numerowany na ostrzu, zatrzask oraz dławik pochwy sprawne.
1977.50 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 1750.00 | 16.06.2024 - 23:56:28 |
| Klient | 1700.00 | 17.06.2024 - 17:20:36 |
| Klient | 1300.00 | 14.06.2024 - 07:20:00 |
| Klient | 1150.00 | 14.06.2024 - 00:54:05 |
| Klient | 1100.00 | 11.06.2024 - 10:45:38 |
| Klient | 1050.00 | 10.06.2024 - 19:34:04 |