LOT nr 46

II RP Odznaka Za ofiarną pracę 1931 srebro

II RP Odznaka Za ofiarną pracę 1931 srebro II RP Odznaka Za ofiarną pracę 1931 srebro II RP Odznaka Za ofiarną pracę 1931 srebro II RP Odznaka Za ofiarną pracę 1931 srebro II RP Odznaka Za ofiarną pracę 1931 srebro II RP Odznaka Za ofiarną pracę 1931 srebro

Śr. 30mm. Polska, II RP. Odznaka wykonana w srebrze, puncowana. Nakrętka sygnowana „St. Reising, Warszawa”.

146.90 zł zł

Cena wywoławcza

50.00 zł zł

Klient 130.00 17.06.2024 - 18:02:37
Klient 120.00 17.06.2024 - 18:02:33
Klient 90.00 17.06.2024 - 12:21:24
Klient 80.00 09.06.2024 - 10:03:50
Klient 65.00 09.06.2024 - 09:40:56
Klient 55.00 07.06.2024 - 14:01:59