Śr. 30mm. Polska, II RP. Odznaka wykonana w srebrze, puncowana. Nakrętka sygnowana „St. Reising, Warszawa”.
146.90 zł zł
Cena wywoławcza
50.00 zł zł
| Klient | 130.00 | 17.06.2024 - 18:02:37 |
| Klient | 120.00 | 17.06.2024 - 18:02:33 |
| Klient | 90.00 | 17.06.2024 - 12:21:24 |
| Klient | 80.00 | 09.06.2024 - 10:03:50 |
| Klient | 65.00 | 09.06.2024 - 09:40:56 |
| Klient | 55.00 | 07.06.2024 - 14:01:59 |