Nożyce produkcji Austro-Węgierskiej, sygnowane. Nożyce tego typu używane były w Wojsku Polskim w okresie II RP. Bardzo ładny stan zachowania, sprawne.
497.20 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 440.00 | 17.06.2024 - 17:35:52 |
| Klient | 430.00 | 17.06.2024 - 17:35:34 |
| Klient | 410.00 | 09.06.2024 - 18:40:00 |
| Klient | 400.00 | 08.06.2024 - 02:56:27 |