LOT nr 26

Nożyce saperskie A-W

Nożyce saperskie A-W
Nożyce saperskie A-W Nożyce saperskie A-W Nożyce saperskie A-W Nożyce saperskie A-W Nożyce saperskie A-W Nożyce saperskie A-W Nożyce saperskie A-W Nożyce saperskie A-W Nożyce saperskie A-W

Nożyce produkcji Austro-Węgierskiej, sygnowane. Nożyce tego typu używane były w Wojsku Polskim w okresie II RP. Bardzo ładny stan zachowania, sprawne.

497.20 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 440.00 17.06.2024 - 17:35:52
Klient 430.00 17.06.2024 - 17:35:34
Klient 410.00 09.06.2024 - 18:40:00
Klient 400.00 08.06.2024 - 02:56:27