Sygnowany na wewnętrznej stronie klapy, bardzo dobry stan zachowania.
474.60 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 420.00 | 27.03.2023 - 19:56:45 |
| Klient | 410.00 | 27.03.2023 - 19:56:40 |
| Klient | 380.00 | 27.03.2023 - 19:56:19 |
| Klient | 350.00 | 27.03.2023 - 19:55:46 |
| Klient | 320.00 | 27.03.2023 - 19:54:09 |
| Klient | 300.00 | 15.03.2023 - 12:25:33 |