LOT nr 137

Mapnik niemiecki Solingen 1941

Mapnik niemiecki Solingen 1941 Mapnik niemiecki Solingen 1941 Mapnik niemiecki Solingen 1941

Sygnowany na wewnętrznej stronie klapy, bardzo dobry stan zachowania.

474.60 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 420.00 27.03.2023 - 19:56:45
Klient 410.00 27.03.2023 - 19:56:40
Klient 380.00 27.03.2023 - 19:56:19
Klient 350.00 27.03.2023 - 19:55:46
Klient 320.00 27.03.2023 - 19:54:09
Klient 300.00 15.03.2023 - 12:25:33