Dł. 40,7cm, dł. bez pochwy 38,5cm. Niemcy. Ostrze sygnowane „W.K.C.”, numerowane. W wielu miejscach widoczne waffenamty, zatrzask bagnetu oraz dławik pochwy sprawne. Bagnet zgodny numerycznie z pochwą (4610), żabka z 1939 roku, sygnowana. Ostrze było podostrzone.
988.75 zł zł
Cena wywoławcza
400.00 zł zł
| Klient | 875.00 | 27.03.2023 - 16:02:12 |
| Klient | 850.00 | 27.03.2023 - 15:52:28 |
| Klient | 550.00 | 24.03.2023 - 22:44:38 |
| Klient | 420.00 | 17.03.2023 - 21:06:35 |
| Klient | 410.00 | 16.03.2023 - 10:50:16 |
| Klient | 400.00 | 15.03.2023 - 12:15:55 |