LOT nr 5

Bagnet niemiecki S84 98 W.K.C. 1937 z żabką zgodny

Bagnet niemiecki S84 98 W.K.C. 1937 z żabką zgodny Bagnet niemiecki S84 98 W.K.C. 1937 z żabką zgodny Bagnet niemiecki S84 98 W.K.C. 1937 z żabką zgodny Bagnet niemiecki S84 98 W.K.C. 1937 z żabką zgodny Bagnet niemiecki S84 98 W.K.C. 1937 z żabką zgodny Bagnet niemiecki S84 98 W.K.C. 1937 z żabką zgodny Bagnet niemiecki S84 98 W.K.C. 1937 z żabką zgodny

Dł. 40,7cm, dł. bez pochwy 38,5cm. Niemcy. Ostrze sygnowane „W.K.C.”, numerowane. W wielu miejscach widoczne waffenamty, zatrzask bagnetu oraz dławik pochwy sprawne. Bagnet zgodny numerycznie z pochwą (4610), żabka z 1939 roku, sygnowana. Ostrze było podostrzone.

988.75 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 875.00 27.03.2023 - 16:02:12
Klient 850.00 27.03.2023 - 15:52:28
Klient 550.00 24.03.2023 - 22:44:38
Klient 420.00 17.03.2023 - 21:06:35
Klient 410.00 16.03.2023 - 10:50:16
Klient 400.00 15.03.2023 - 12:15:55