Polska, II RP. Przyrząd sygnowany „J. Olszewski i s-ka, orzeł W.P. Wet 1938”.
282.50 zł zł
Cena wywoławcza
250.00 zł zł
| Klient | 250.00 | 15.03.2023 - 19:05:50 |