LOT nr 70

II RP WP WET J. Olszewski i S-ka 1938

II RP WP WET J. Olszewski i S-ka 1938 II RP WP WET J. Olszewski i S-ka 1938 II RP WP WET J. Olszewski i S-ka 1938

Polska, II RP. Przyrząd sygnowany „J. Olszewski i s-ka, orzeł W.P. Wet 1938”.

282.50 zł zł

Cena wywoławcza

250.00 zł zł

Klient 250.00 15.03.2023 - 19:05:50