Polska, II RP. Odznaka najprawdopodobniej wykonana w srebrze w pracowni W. Gontarczyka. Numerowana, bardzo dobry stan zachowania.
2994.50 zł zł
Cena wywoławcza
1700.00 zł zł
| Klient | 2650.00 | 27.03.2023 - 19:07:24 |
| Klient | 2600.00 | 27.03.2023 - 19:07:14 |
| Klient | 2200.00 | 27.03.2023 - 19:07:03 |