LOT nr 100

II RP Odznaka Znak Łączności

II RP Odznaka Znak Łączności
II RP Odznaka Znak Łączności II RP Odznaka Znak Łączności II RP Odznaka Znak Łączności II RP Odznaka Znak Łączności

Polska, II RP. Odznaka najprawdopodobniej wykonana w srebrze w pracowni W. Gontarczyka. Numerowana, bardzo dobry stan zachowania.

2994.50 zł zł

Cena wywoławcza

1700.00 zł zł

Klient 2650.00 27.03.2023 - 19:07:24
Klient 2600.00 27.03.2023 - 19:07:14
Klient 2200.00 27.03.2023 - 19:07:03