Dł. 106,5cm , dł. bez pochwy 105,8cm. Prusy. Oprawa wykonana z mosiądzu, rękojeść obciągnięta jaszczurem opleciona potrójnym filigranem z nałożonym monogramem. Pochwa z blachy stalowej, niklowana. Głownia stalowa z dwiema strudzinami sygnowana logiem producenta W.K & C. Ostatnie kilka centymetrów ostrza wchodzi ciężej do pochwy, rękojeść z luzem wynikającym z braku skórzanej podkładki. Na ostrzu widocznych kilka niewielkich szczerbów.
1921.00 zł zł
Cena wywoławcza
1700.00 zł zł
| Klient | 1700.00 | 26.03.2023 - 21:12:31 |