LOT nr 2

PAŁASZ PRUSKI 1889

PAŁASZ PRUSKI 1889
PAŁASZ PRUSKI 1889 PAŁASZ PRUSKI 1889 PAŁASZ PRUSKI 1889 PAŁASZ PRUSKI 1889 PAŁASZ PRUSKI 1889

Dł. 106,5cm , dł. bez pochwy 105,8cm. Prusy. Oprawa wykonana z mosiądzu, rękojeść obciągnięta jaszczurem opleciona potrójnym filigranem z nałożonym monogramem. Pochwa z blachy stalowej, niklowana. Głownia stalowa z dwiema strudzinami sygnowana logiem producenta W.K & C. Ostatnie kilka centymetrów ostrza wchodzi ciężej do pochwy, rękojeść z luzem wynikającym z braku skórzanej podkładki. Na ostrzu widocznych kilka niewielkich szczerbów.

1921.00 zł zł

Cena wywoławcza

1700.00 zł zł

Klient 1700.00 26.03.2023 - 21:12:31