LOT nr 18

II RP Przybornik 7 TP Armata Czołgowa 37mm wz.37 Unikat

II RP Przybornik 7 TP Armata Czołgowa 37mm wz.37 Unikat II RP Przybornik 7 TP Armata Czołgowa 37mm wz.37 Unikat II RP Przybornik 7 TP Armata Czołgowa 37mm wz.37 Unikat II RP Przybornik 7 TP Armata Czołgowa 37mm wz.37 Unikat II RP Przybornik 7 TP Armata Czołgowa 37mm wz.37 Unikat II RP Przybornik 7 TP Armata Czołgowa 37mm wz.37 Unikat II RP Przybornik 7 TP Armata Czołgowa 37mm wz.37 Unikat II RP Przybornik 7 TP Armata Czołgowa 37mm wz.37 Unikat II RP Przybornik 7 TP Armata Czołgowa 37mm wz.37 Unikat II RP Przybornik 7 TP Armata Czołgowa 37mm wz.37 Unikat II RP Przybornik 7 TP Armata Czołgowa 37mm wz.37 Unikat II RP Przybornik 7 TP Armata Czołgowa 37mm wz.37 Unikat II RP Przybornik 7 TP Armata Czołgowa 37mm wz.37 Unikat II RP Przybornik 7 TP Armata Czołgowa 37mm wz.37 Unikat

Polska, II RP. Skrzynka- przybornik na części zapasowe, przyrządy, narzędzia do armaty czołgowej 37mm wz.37 będącej na wyposażeniu czołgów 7TP. Spośród znanych (około 3 egzemplarzy) jest to sztuka w najlepszym stanie zachowania o największej kompletności. Drewno profesjonalnie dorobione na podstawie resztek oryginału, uszkodzone (odłamany kawałek w okolicach miejsca na lejek). Duża część zawartości sygnowana. Zasuwka piórnika ze sprężynami wtórna. Pozycja zdecydowanie do najmocniejszych i najbardziej wymagających kolekcji „września”.

28250.00 zł zł

Cena wywoławcza

25000.00 zł zł

Klient 25000.00 27.03.2023 - 17:22:22