LOT nr 42

Nóż szturmowy Luftwaffe

Nóż szturmowy Luftwaffe
Nóż szturmowy Luftwaffe Nóż szturmowy Luftwaffe Nóż szturmowy Luftwaffe Nóż szturmowy Luftwaffe Nóż szturmowy Luftwaffe Nóż szturmowy Luftwaffe Nóż szturmowy Luftwaffe

Dł. 29,3cm, dł. bez pochwy 28,1cm. Nóż sygnowany na ostrzu, czubek uszkodzony, pochwa lakierowana na czarno ze sprawnym dławikiem.

925.00 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 925.00 18.11.2024 - 17:54:46
Klient 900.00 18.11.2024 - 17:54:21
Klient 800.00 18.11.2024 - 17:54:04
Klient 500.00 18.11.2024 - 16:28:07
Klient 460.00 12.11.2024 - 19:16:49
Klient 440.00 12.11.2024 - 14:19:29