Dł. 29,3cm, dł. bez pochwy 28,1cm. Nóż sygnowany na ostrzu, czubek uszkodzony, pochwa lakierowana na czarno ze sprawnym dławikiem.
925.00 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 925.00 | 18.11.2024 - 17:54:46 |
| Klient | 900.00 | 18.11.2024 - 17:54:21 |
| Klient | 800.00 | 18.11.2024 - 17:54:04 |
| Klient | 500.00 | 18.11.2024 - 16:28:07 |
| Klient | 460.00 | 12.11.2024 - 19:16:49 |
| Klient | 440.00 | 12.11.2024 - 14:19:29 |