Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,4cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ F.B. Radom, orzeł W.P.”. Duża ilość odbiorów (J) (na ostrzu, śrubce, nakrętkach, pochwie). Jelec numerowany, od strony ostrza dodatkowe nabicia kontrolne. Dławik oraz zatrzask sprawne.
Cena sprzedaży (11 oferta/ ofert)
4100.00 zł zł
Cena wywoławcza
500.00 zł zł
| Klient | 4100.00 | 18.11.2024 - 18:14:35 |
| Klient | 4050.00 | 18.11.2024 - 18:14:15 |
| Klient | 4000.00 | 18.11.2024 - 18:14:00 |
| Klient | 1900.00 | 18.11.2024 - 18:09:57 |
| Klient | 1550.00 | 18.11.2024 - 17:59:29 |
| Klient | 1200.00 | 18.11.2024 - 13:16:25 |
| Klient | 825.00 | 16.11.2024 - 16:39:48 |
| Klient | 600.00 | 12.11.2024 - 20:38:50 |
| Klient | 575.00 | 12.11.2024 - 19:17:33 |
| Klient | 525.00 | 11.11.2024 - 18:08:06 |
| Klient | 500.00 | 10.11.2024 - 21:51:04 |