Dł. 28,9cm, dł. bez pochwy 27,1cm. Nóż sygnowany na ostrzu, produkcja z 1955 roku. Magazynowy stan zachowania, oryginalny smar.
Cena sprzedaży (10 oferta/ ofert)
875.00 zł zł
Cena wywoławcza
150.00 zł zł
| Klient | 875.00 | 15.11.2024 - 21:23:19 |
| Klient | 850.00 | 18.11.2024 - 17:51:56 |
| Klient | 800.00 | 18.11.2024 - 17:51:37 |
| Klient | 700.00 | 12.11.2024 - 15:20:47 |
| Klient | 700.00 | 13.11.2024 - 16:27:50 |
| Klient | 550.00 | 13.11.2024 - 14:18:30 |
| Klient | 260.00 | 13.11.2024 - 10:36:53 |
| Klient | 240.00 | 12.11.2024 - 19:15:55 |
| Klient | 210.00 | 11.11.2024 - 19:39:30 |
| Klient | 200.00 | 11.11.2024 - 19:35:35 |