LOT nr 40

Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1955 zgodny

Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1955 zgodny Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1955 zgodny Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1955 zgodny Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1955 zgodny Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1955 zgodny Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1955 zgodny Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1955 zgodny Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1955 zgodny

Dł. 28,9cm, dł. bez pochwy 27,1cm. Nóż sygnowany na ostrzu, produkcja z 1955 roku. Magazynowy stan zachowania, oryginalny smar.

Cena sprzedaży (10 oferta/ ofert)

875.00 zł zł

Cena wywoławcza

150.00 zł zł

Klient 875.00 15.11.2024 - 21:23:19
Klient 850.00 18.11.2024 - 17:51:56
Klient 800.00 18.11.2024 - 17:51:37
Klient 700.00 12.11.2024 - 15:20:47
Klient 700.00 13.11.2024 - 16:27:50
Klient 550.00 13.11.2024 - 14:18:30
Klient 260.00 13.11.2024 - 10:36:53
Klient 240.00 12.11.2024 - 19:15:55
Klient 210.00 11.11.2024 - 19:39:30
Klient 200.00 11.11.2024 - 19:35:35