Dł. 97,6cm, dł. bez pochwy 96,2cm, szer. ostrza u nasady 1,6cm, gr. ostrza u nasady 0,6cm. Ostrze stalowe, sygnowana „Eduard Urban, Breslau” z obustronnym dekorem. Oprawa wykonana z mosiądzu złoconego, brak nakładki. Pochwa obciągnięta skórą z mosiężnymi zdobionymi okuciami.
480.00 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 480.00 | 18.11.2024 - 17:08:23 |
| Klient | 470.00 | 18.11.2024 - 17:08:14 |
| Klient | 460.00 | 18.11.2024 - 17:07:59 |
| Klient | 390.00 | 18.11.2024 - 15:48:39 |
| Klient | 350.00 | 16.11.2024 - 13:14:28 |