LOT nr 7

Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau

Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau Szpada urzędnicza Niemcy Eduard Urban Breslau

Dł. 97,6cm, dł. bez pochwy 96,2cm, szer. ostrza u nasady 1,6cm, gr. ostrza u nasady 0,6cm. Ostrze stalowe, sygnowana „Eduard Urban, Breslau” z obustronnym dekorem. Oprawa wykonana z mosiądzu złoconego, brak nakładki. Pochwa obciągnięta skórą z mosiężnymi zdobionymi okuciami.

480.00 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 480.00 18.11.2024 - 17:08:23
Klient 470.00 18.11.2024 - 17:08:14
Klient 460.00 18.11.2024 - 17:07:59
Klient 390.00 18.11.2024 - 15:48:39
Klient 350.00 16.11.2024 - 13:14:28