LOT nr 186

Klamra carska z nakładanym orłem unikat

Klamra carska z nakładanym orłem unikat Klamra carska z nakładanym orłem unikat Klamra carska z nakładanym orłem unikat Klamra carska z nakładanym orłem unikat Klamra carska z nakładanym orłem unikat Klamra carska z nakładanym orłem unikat Klamra carska z nakładanym orłem unikat Klamra carska z nakładanym orłem unikat

63x52mm. Klamra wykonana z mosiądzu, złocona. Widoczne sygnatury na zaczepie.

Cena sprzedaży (10 oferta/ ofert)

1751.50 zł zł

Cena wywoławcza

200.00 zł zł

Klient 1550.00 23.09.2024 - 21:37:21
Klient 1500.00 23.09.2024 - 21:33:46
Klient 1400.00 23.09.2024 - 20:20:35
Klient 1350.00 23.09.2024 - 20:10:31
Klient 1100.00 23.09.2024 - 15:48:08
Klient 600.00 23.09.2024 - 19:24:03
Klient 370.00 22.09.2024 - 22:17:59
Klient 260.00 22.09.2024 - 18:40:15
Klient 250.00 22.09.2024 - 16:48:39
Klient 210.00 12.09.2024 - 00:46:58