63x52mm. Klamra wykonana z mosiądzu, złocona. Widoczne sygnatury na zaczepie.
Cena sprzedaży (10 oferta/ ofert)
1751.50 zł zł
Cena wywoławcza
200.00 zł zł
| Klient | 1550.00 | 23.09.2024 - 21:37:21 |
| Klient | 1500.00 | 23.09.2024 - 21:33:46 |
| Klient | 1400.00 | 23.09.2024 - 20:20:35 |
| Klient | 1350.00 | 23.09.2024 - 20:10:31 |
| Klient | 1100.00 | 23.09.2024 - 15:48:08 |
| Klient | 600.00 | 23.09.2024 - 19:24:03 |
| Klient | 370.00 | 22.09.2024 - 22:17:59 |
| Klient | 260.00 | 22.09.2024 - 18:40:15 |
| Klient | 250.00 | 22.09.2024 - 16:48:39 |
| Klient | 210.00 | 12.09.2024 - 00:46:58 |