LOT nr 159

Klamra POSTSCHUTZ W.Assmann & Sohne Lundenscheid

Klamra POSTSCHUTZ W.Assmann & Sohne Lundenscheid Klamra POSTSCHUTZ W.Assmann & Sohne Lundenscheid Klamra POSTSCHUTZ W.Assmann & Sohne Lundenscheid Klamra POSTSCHUTZ W.Assmann & Sohne Lundenscheid Klamra POSTSCHUTZ W.Assmann & Sohne Lundenscheid Klamra POSTSCHUTZ W.Assmann & Sohne Lundenscheid Klamra POSTSCHUTZ W.Assmann & Sohne Lundenscheid

62x47mm. Klamra wykonana z mosiądzu, zachowana oryginalna skórka sygnowana „W.Assmann & Sohne Lundenscheid”.

Cena sprzedaży (11 oferta/ ofert)

1045.25 zł zł

Cena wywoławcza

150.00 zł zł

Klient 925.00 23.09.2024 - 20:59:12
Klient 900.00 23.09.2024 - 20:56:35
Klient 825.00 23.09.2024 - 20:58:47
Klient 775.00 23.09.2024 - 20:58:34
Klient 725.00 23.09.2024 - 20:55:48
Klient 525.00 23.09.2024 - 20:34:56
Klient 390.00 23.09.2024 - 15:08:37
Klient 240.00 23.09.2024 - 09:03:28
Klient 230.00 22.09.2024 - 23:52:55
Klient 210.00 18.09.2024 - 23:25:01
Klient 150.00 11.09.2024 - 23:41:06