62x47mm. Klamra wykonana z mosiądzu, zachowana oryginalna skórka sygnowana „W.Assmann & Sohne Lundenscheid”.
Cena sprzedaży (11 oferta/ ofert)
1045.25 zł zł
Cena wywoławcza
150.00 zł zł
| Klient | 925.00 | 23.09.2024 - 20:59:12 |
| Klient | 900.00 | 23.09.2024 - 20:56:35 |
| Klient | 825.00 | 23.09.2024 - 20:58:47 |
| Klient | 775.00 | 23.09.2024 - 20:58:34 |
| Klient | 725.00 | 23.09.2024 - 20:55:48 |
| Klient | 525.00 | 23.09.2024 - 20:34:56 |
| Klient | 390.00 | 23.09.2024 - 15:08:37 |
| Klient | 240.00 | 23.09.2024 - 09:03:28 |
| Klient | 230.00 | 22.09.2024 - 23:52:55 |
| Klient | 210.00 | 18.09.2024 - 23:25:01 |
| Klient | 150.00 | 11.09.2024 - 23:41:06 |