LOT nr 148

Pocisk z łuską 10cm K18 Niemcy Skorupa Dekoracyjna Rzadkość

Pocisk z łuską 10cm K18 Niemcy Skorupa Dekoracyjna Rzadkość Pocisk z łuską 10cm K18 Niemcy Skorupa Dekoracyjna Rzadkość Pocisk z łuską 10cm K18 Niemcy Skorupa Dekoracyjna Rzadkość Pocisk z łuską 10cm K18 Niemcy Skorupa Dekoracyjna Rzadkość Pocisk z łuską 10cm K18 Niemcy Skorupa Dekoracyjna Rzadkość Pocisk z łuską 10cm K18 Niemcy Skorupa Dekoracyjna Rzadkość Pocisk z łuską 10cm K18 Niemcy Skorupa Dekoracyjna Rzadkość Pocisk z łuską 10cm K18 Niemcy Skorupa Dekoracyjna Rzadkość Pocisk z łuską 10cm K18 Niemcy Skorupa Dekoracyjna Rzadkość Pocisk z łuską 10cm K18 Niemcy Skorupa Dekoracyjna Rzadkość Pocisk z łuską 10cm K18 Niemcy Skorupa Dekoracyjna Rzadkość Pocisk z łuską 10cm K18 Niemcy Skorupa Dekoracyjna Rzadkość Pocisk z łuską 10cm K18 Niemcy Skorupa Dekoracyjna Rzadkość Pocisk z łuską 10cm K18 Niemcy Skorupa Dekoracyjna Rzadkość Pocisk z łuską 10cm K18 Niemcy Skorupa Dekoracyjna Rzadkość Pocisk z łuską 10cm K18 Niemcy Skorupa Dekoracyjna Rzadkość Pocisk z łuską 10cm K18 Niemcy Skorupa Dekoracyjna Rzadkość

Bardzo dobry stan zachowania, sygnatury. Przedmiot nie zawiera materiałów niebezpiecznych, jest pustą skorupą posiadającą charakter wyłącznie kolekcjonerski.

1469.00 zł zł

Cena wywoławcza

600.00 zł zł

Klient 1300.00 23.09.2024 - 15:47:06
Klient 1250.00 23.09.2024 - 14:13:33