Bardzo dobry stan zachowania, sygnatury. Przedmiot nie zawiera materiałów niebezpiecznych, jest pustą skorupą posiadającą charakter wyłącznie kolekcjonerski.
1469.00 zł zł
Cena wywoławcza
600.00 zł zł
| Klient | 1300.00 | 23.09.2024 - 15:47:06 |
| Klient | 1250.00 | 23.09.2024 - 14:13:33 |