Dł. 103,8cm, dł. bez pochwy 101,7cm, szer. głowni u nasady 3,3cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Szabla wyprodukowana w 1910 roku w zakładach Zlatoust. Bardzo dobry stan zachowania, sygnatury, zgodna z pochwą. Szabla nigdy nie rozkręcana.
6667.00 zł zł
Cena wywoławcza
5000.00 zł zł
| Klient | 5900.00 | 23.09.2024 - 16:49:52 |
| Klient | 5800.00 | 23.09.2024 - 16:58:17 |
| Klient | 5400.00 | 18.09.2024 - 01:08:06 |
| Klient | 5300.00 | 17.09.2024 - 11:34:55 |