LOT nr 1

Szabla Dragonka wz.1881 1910

Szabla Dragonka wz.1881 1910
Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910 Szabla Dragonka wz.1881 1910

Dł. 103,8cm, dł. bez pochwy 101,7cm, szer. głowni u nasady 3,3cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Szabla wyprodukowana w 1910 roku w zakładach Zlatoust. Bardzo dobry stan zachowania, sygnatury, zgodna z pochwą. Szabla nigdy nie rozkręcana.

6667.00 zł zł

Cena wywoławcza

5000.00 zł zł

Klient 5900.00 23.09.2024 - 16:49:52
Klient 5800.00 23.09.2024 - 16:58:17
Klient 5400.00 18.09.2024 - 01:08:06
Klient 5300.00 17.09.2024 - 11:34:55