61x41mm. Polska, II RP. Orzeł produkcji J. Michrowskiego w wariancie wykonanym z mosiądzu bez sygnatury. Bardzo dobry stan zachowania, naturalna patyna, mocno wyprofilowany do rogatywki.
678.00 zł zł
Cena wywoławcza
350.00 zł zł
| Klient | 600.00 | 23.09.2024 - 19:15:36 |
| Klient | 575.00 | 23.09.2024 - 19:15:30 |
| Klient | 490.00 | 23.09.2024 - 19:15:07 |
| Klient | 380.00 | 23.09.2024 - 19:14:21 |
| Klient | 350.00 | 11.09.2024 - 18:27:04 |