LOT nr 86

II RP Orzeł wz.19 J. Michrowski mosiądz

II RP Orzeł wz.19 J. Michrowski mosiądz II RP Orzeł wz.19 J. Michrowski mosiądz II RP Orzeł wz.19 J. Michrowski mosiądz II RP Orzeł wz.19 J. Michrowski mosiądz II RP Orzeł wz.19 J. Michrowski mosiądz II RP Orzeł wz.19 J. Michrowski mosiądz II RP Orzeł wz.19 J. Michrowski mosiądz

61x41mm. Polska, II RP. Orzeł produkcji J. Michrowskiego w wariancie wykonanym z mosiądzu bez sygnatury. Bardzo dobry stan zachowania, naturalna patyna, mocno wyprofilowany do rogatywki.

678.00 zł zł

Cena wywoławcza

350.00 zł zł

Klient 600.00 23.09.2024 - 19:15:36
Klient 575.00 23.09.2024 - 19:15:30
Klient 490.00 23.09.2024 - 19:15:07
Klient 380.00 23.09.2024 - 19:14:21
Klient 350.00 11.09.2024 - 18:27:04