LOT nr 40

II RP Skrzynka amunicyjna CKM wz.30 „Mars” 1931 WP

II RP Skrzynka amunicyjna CKM wz.30 „Mars” 1931 WP II RP Skrzynka amunicyjna CKM wz.30 „Mars” 1931 WP II RP Skrzynka amunicyjna CKM wz.30 „Mars” 1931 WP II RP Skrzynka amunicyjna CKM wz.30 „Mars” 1931 WP II RP Skrzynka amunicyjna CKM wz.30 „Mars” 1931 WP II RP Skrzynka amunicyjna CKM wz.30 „Mars” 1931 WP II RP Skrzynka amunicyjna CKM wz.30 „Mars” 1931 WP II RP Skrzynka amunicyjna CKM wz.30 „Mars” 1931 WP II RP Skrzynka amunicyjna CKM wz.30 „Mars” 1931 WP II RP Skrzynka amunicyjna CKM wz.30 „Mars” 1931 WP

Polska, II RP. Na skrzynce zachowana miejscami oryginalna farba „khaki”. Pod zaczepem widoczne sygnatury „Mars 1931, W.P., Orzeł”.

819.25 zł zł

Cena wywoławcza

350.00 zł zł

Klient 725.00 23.09.2024 - 18:10:00
Klient 700.00 23.09.2024 - 18:09:47
Klient 550.00 23.09.2024 - 17:06:54
Klient 525.00 22.09.2024 - 19:04:53
Klient 370.00 15.09.2024 - 12:30:48