Polska, II RP. Na skrzynce zachowana miejscami oryginalna farba „khaki”. Pod zaczepem widoczne sygnatury „Mars 1931, W.P., Orzeł”.
819.25 zł zł
Cena wywoławcza
350.00 zł zł
| Klient | 725.00 | 23.09.2024 - 18:10:00 |
| Klient | 700.00 | 23.09.2024 - 18:09:47 |
| Klient | 550.00 | 23.09.2024 - 17:06:54 |
| Klient | 525.00 | 22.09.2024 - 19:04:53 |
| Klient | 370.00 | 15.09.2024 - 12:30:48 |