Polska, II RP. Skrzynka z zachowanymi resztkami oryginalnej farby, jeden z zawiasów uszkodzony, sygnowana "HCP 1938".
1045.25 zł zł
Cena wywoławcza
400.00 zł zł
| Klient | 925.00 | 23.09.2024 - 18:38:24 |
| Klient | 900.00 | 23.09.2024 - 18:49:03 |
| Klient | 650.00 | 23.09.2024 - 18:48:28 |
| Klient | 600.00 | 23.09.2024 - 16:02:33 |
| Klient | 420.00 | 22.09.2024 - 21:13:56 |
| Klient | 410.00 | 18.09.2024 - 23:44:01 |
| Klient | 400.00 | 13.09.2024 - 23:28:50 |