LOT nr 68

II RP Skrzynka na 3szt. granatów 100mm wz.28 wz.31 Hipolit Cegielski 1938

II RP Skrzynka na 3szt. granatów 100mm wz.28 wz.31 Hipolit Cegielski 1938 II RP Skrzynka na 3szt. granatów 100mm wz.28 wz.31 Hipolit Cegielski 1938 II RP Skrzynka na 3szt. granatów 100mm wz.28 wz.31 Hipolit Cegielski 1938 II RP Skrzynka na 3szt. granatów 100mm wz.28 wz.31 Hipolit Cegielski 1938 II RP Skrzynka na 3szt. granatów 100mm wz.28 wz.31 Hipolit Cegielski 1938 II RP Skrzynka na 3szt. granatów 100mm wz.28 wz.31 Hipolit Cegielski 1938 II RP Skrzynka na 3szt. granatów 100mm wz.28 wz.31 Hipolit Cegielski 1938 II RP Skrzynka na 3szt. granatów 100mm wz.28 wz.31 Hipolit Cegielski 1938 II RP Skrzynka na 3szt. granatów 100mm wz.28 wz.31 Hipolit Cegielski 1938 II RP Skrzynka na 3szt. granatów 100mm wz.28 wz.31 Hipolit Cegielski 1938 II RP Skrzynka na 3szt. granatów 100mm wz.28 wz.31 Hipolit Cegielski 1938 II RP Skrzynka na 3szt. granatów 100mm wz.28 wz.31 Hipolit Cegielski 1938

Polska, II RP. Skrzynka z zachowanymi resztkami oryginalnej farby, jeden z zawiasów uszkodzony, sygnowana "HCP 1938".

1045.25 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 925.00 23.09.2024 - 18:38:24
Klient 900.00 23.09.2024 - 18:49:03
Klient 650.00 23.09.2024 - 18:48:28
Klient 600.00 23.09.2024 - 16:02:33
Klient 420.00 22.09.2024 - 21:13:56
Klient 410.00 18.09.2024 - 23:44:01
Klient 400.00 13.09.2024 - 23:28:50